Kamzíci Brno


Slavíme den dětí… a hned dvakrát!

Rubriky: VýletyKaras – 20. 5. 2009 13:34
Termín:31. května 2009
Sraz:V 9:00 hod. na nám. Karla IV. v Líšni
Návrat:Do 17:00 hod. domů
Program:Brněnský dětský den uprostřed Evropy a Bitva o Midway v Mar. údolí (součást Dětského dne rádia Krokodýl)
S sebou:Deníček, tužka, jídlo a pití na celý den, pláštěnka, 3x jízdenka na 60 minut popř. šalinkarta, kamzičí tričko (kdo má). !!! POZOR !!! Protože předpokládáme nemalý zájem o námořní bitvu, doporučujeme účastníkům přibalit malý dalekohled. (Pro všechny případy :-) )
Vedoucí akce:Jirka 'Karas' Karásek

Bitva o Midway 2009V tento den plný zábavy věnované dětem navštívíme nově hned dvě velkolepé akce. Tou první bude, jako i v minulých letech, “Brněnský dětský den uprostřed Evropy”, kde se setkáme s našimi kamarády a kamarádkami coby pořadateli. Zahrajeme spoustu zajímavých her, dovíme se opět něco nového a ti úspěšnější si domů odnesou mnoho hezkých cen.

Novinkou letošního roku je “Brněnský dětský den rádia Krokodýl”, který se koná v Mariánském údolí a pro účastníky akce, krom dalších her a zábavy je přichystána velkolepá podívaná, světová premiéra - “Bitva o Midway”. Rádiem řízené modely nejslavnějších bitevních lodí, křižníků, ale i bojového letectva a bombardérů svedou rozhodující bitvu II. světové války o ostrov Midway (3. - 7. 6. 1942, USA × Japonsko). A to vše v neuvěřitelném měřítku 1 : 100! Těšme se tedy na obří detailně vyrobené modely a precizní manévry u nás doma, v Líšni ;-)

Kdo nepřijde, prohloupí!

3 komentáře »

  1. Taky se už těšíte?

    Komentář od Karas — 25. května 2009 @ 14:05

  2. mamka s tatkou a hurikanama tam jdou , ale já jdu na DEnisovy sady :-)

    Komentář od GRanko — 25. května 2009 @ 14:11

  3. To nevadí! Ale kdo nepůjde jako pořadatel, může se zúčastnit. Bude to určitě zajímavé. Tak pojďte s námi!!!!

    Komentář od Pepís — 25. května 2009 @ 15:03

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář