Závěrečná schůzka nejen s hasiči

Termín:28. června 2017
Sraz:V 16:00 hod na nám. Karla IV. v Líšni
Návrat:V 18:30 hod na nám. Karla IV. v Líšni, poté se přesuneme na Orlovnu, kde bude pokračovat posezení a promítání až do večerních hodin
Program:Návštěva hasičského výcvikového centra, vyhodnocení školního roku, "nákup" odměn za groše a po skončení schůzky posezení s rodiči na zahradě Orlovny, ohýnek a promítání pohádky "Ať žijí duchové"
S sebou:Sportovní oblečení a obuv, deníček, tužka, šátek, uzlák, 2x jízdenka na 15 minut nebo šalinkarta, pití a malá svačinka, groše nasbírané za celý školní rok na schůzkách a výletech (budete si za ně moci směnit nějakou odměnu)
Zvláštní vybavení:Groše na "nákup" odměn, ešus a lžíce na dobrotu od Kouba :-)
Vedoucí akce:Kateřina 'Pepís' Karásková, tel: 721 768 665

Poslední schůzku šk. roku 2016/2017 si pořádně užijeme, co říkáte? Připravili jsme pro vás prohlídku hasičského výcvikového centra, vyhodnocení schůzek a výletů za celý rok, zajímavé odměny a…ještě jedno překvapení 🙂
Přijďte všichni, bude to stát za to!
Překvapením bude, po skončení schůzky, posezení s rodiči na zahradě Orlovny, ohýnek a promítání pohádky „Ať žijí duchové“, která je inspirací pro letošní táborovou hru. Zveme proto všechny rodiče a děti, aby s námi přišli posedět, popovídat a zakončit tak další uplynulý školní rok.

Na akci jsou přihlášeni

Pepís
Pepís
Ferda
Ferda
Moris
Moris
Granko
Granko
Krokodýl
Krokodýl
Veverka
Veverka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018 Karas, Moris, Stoupa Wordpress - Frontier