Procházkou vokolo Priglu (přesun na neděli 26.)

Termín:26. listopadu 2017
Sraz:v 8:10 na náměstí Karla IV. vedle Charlie centra
Návrat:v 17:40 na místě srazu
Cena:30,-Kč na zpáteční mimo-brněnskou jízdenku
Stravování:Z vlastních zásob, na oběd pak jedno jídlo určené k ohřátí na lihovém či plynovém vařiči
Program:Rozpohybování dolních končetin při procházce kolem Brněnské přehrady, ohřátí oběda na lihovém vařiči (pro nováčky seznámení se sirkami, zapalovače, konzervou, udržováním ohně...), šifrovací hra.
S sebou:Oblečení odpovídající počasí, velký ešus, lžičku, nůž, plynový nebo lihový vařič (+kostky), zápalky, jídlo na celý den (k obědu konzervu [+otvírák] nebo čínskou polévku), termosku s horkým čajem, 2x jízdenku MHD na 60 minut, reflexní pásek, šifrovací pomůcky (kdo má), deníček, tužku, šátek, uzlák, KPZ, náhradní ponožky, kapesné do sta korun.
Vedoucí akce:Marek 'Moris' Vach, tel: 604 804 464

Že vaše ratolesti nemají v zimě dostatek pohybu a stále sedí doma? V sobotu ne, v sobotu mohou jít s námi ven se vyvětrat a trochu protáhnout se. V plánu je procházka kolem Přehrady, na které nesmějí chybět. Cestou se děti setkají se základní životní zkušeností, že kdo si jídlo nemíchá…ten jej také spálí. Naučíme nováčky se sirkami a načneme znalosti starání se o oheň. Pro mnohé rozlouskneme záhadu, jak se dá jídlo dostat z té plechové krabičky a seznámíme je se staro-novým vynálezem lihového vařiče. Dobrého lehkého pomocníčka na cesty.

Edit 13. 11.: Výlet se uskuteční o den později, než je psáno na papírových propozicích. V neděli se na vás těšíme!

Na akci jsou přihlášeni

Moris
Moris
Koub
Koub
Koleje
Koleje
Krokodýl
Krokodýl
Veverka
Veverka
Kahun
Kahun

1 Komentář

Přidat komentář
  1. K tomuto výletu se náramně nabízí oprášit si znalosti, jenž máme uchované na stránkách v sekci Pro členy. Kdo tedy nemá nastudované jaká jídla s sebou na výlet, doporučuji článek http://kamzici.ctujm.cz/pro-cleny/cestovni-vareni/ . Kdo nemá lihový vařič, dá se sehnat v army shopu za 60Kč, kostky pak také za 50Kč….a vydrží vám to alespoň na 3 výlety…pak už se dokupují jen kostky. Kdo by se nemohl účastnit proto, že nemá vařič, cinkněte a domluvíme se. Určitě budou nějaké na půjčení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018 Karas, Moris, Stoupa Wordpress - Frontier