Poznávání mokerských zákoutí

Začátek září nám přinesl deštivé počasí, a to vydrželo i na dnešní náborový výlet. Všichni by nejradši zůstali zalezlí doma pod dekou, ale pár odvážlivců s námi vyrazilo na výlet. Bohužel se nedostavil nikdo z nováčků, a tak mokerská zákoutí (a to doslova mokerská :D) vyrazily poznávat známé tváře – David, Had, Jája, Krokodýl, Marek a Šíma. Z vedení přišli Granko, Jurka, Kahunas, Koleje, Medúza a Veverka. Sešel se nám tak pěkný počet – jeden člen na jednoho vedoucího.

Pěšky jsme vyrazili na konečnou autobusu v Mariánském údolí. I když naše hřiště bylo plné kaluží, i tak jsme zahráli pár her s míčem. Počasí moc nepřálo, lehce nám pršelo už od samého rána. Tak jsme původní naplánovanou trasu trošku zkrátili, abychom domů nedošli tolik promoklí. Vedení pro děti vymyslelo naučně poznávací hru, která vedla přes známá místa jako Kadlcův mlýn či na Muchovu boudu, ale také na schovaný Horákovský hrad, který byl největším problémem. Někteří cestu znali, další ji našli díky rozcestníku a modré turistické značce, ale pár jedincům se povedlo se ztratit. Naštěstí ne daleko, a cestu na hrad našli! Všichni jsme se pak sešli v cíli, kterým byla lesní knihovnička u borovic u prvního rybníka.

Během hry se nám rozpršelo víc. Rozhodli jsme se tedy okolo 14 hodiny výlet ukončit. Rozdali jsme nálepky, nasedli do autobusu a vyrazili domů. Schovat se pod peřinu, dát si horký čaj, a doufat, že nikdo ze zúčastněných nebude nemocný!

– během výletu jsme bohužel nepořídili žádnou fotografii –

Akce se zúčastnili

Granko
Granko
David
David
Had
Had

Jája
Krokodýl
Krokodýl

Marek

Šimon
Jurka
Jurka
Kahun
Kahun
Koleje
Koleje
Medúza
Medúza
Veverka
Veverka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2018 Karas, Moris, Stoupa Wordpress - Frontier