Den otevřených dveří v nové klubovně – AKTUALIZOVÁNO

Termín:22. května 2021
Program:Den otevřených dveří v nové klubovně, tábornické hry a dovednosti, opékání špekáčků, promítání fotek a videí, setkání bývalých i současných vedoucích
Poznámka:Akce podléhá aktuálním nařízením vlády, prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali pokyny organizátorů akce (nasazené respirátory nebo roušky, dodržování rozestupů). Pro účast na akci je potřeba potvrzení o prodělané nemoci COVID, popř. potvrzení o absolvování testů PCR/antigenů, za dodržení těchto podmínek odpovídá účastník akce sám.
Vedoucí akce:Kateřina 'Pepís' Karásková, tel: 721 768 665

Tak je to tady! Máme novou klubovnu a zveme Vás podívat se, co vše se v ní ukrývá. 

V rámci Rodinného festivalu na Kotlance si Vás dovolujeme pozvat na Den otevřených dveří k nám do klubovny Kamzíků. Přijďte se podívat, jaké zázemí jsme pro děti připravili, vyzkoušet si tábornické dovednosti, zavzpomínat na oddílové akce a tábory, opéct si špekáčky a potkat se se svými vedoucími a kamarády. V rámci otevření klubovny je také možnost zapojit se do potravinové sbírky, kterou pořádáme.

Můžete se za námi přijít podívat se svými rodiči a kamarády kdykoliv v době od 10 do 17 hodin. Těšíme se na viděnou.

Akce podléhá aktuálním nařízením vlády, prosíme všechny návštěvníky, aby dodržovali pokyny organizátorů akce (nasazené respirátory nebo roušky, dodržování rozestupů).

Pro účast na akci je potřeba potvrzení o prodělané nemoci COVID, popř. potvrzení o absolvování testů PCR/antigenů, za dodržení těchto podmínek odpovídá účastník akce sám.

 

Na akci jsou přihlášeni


Pepís

Granko

Vája

Krokodýl

Koleje

BáraP

Šárka

Karas

Moris

Stoupa