Ukliďme Líšeň 2021: akce pro děti a rodiče

Jelikož se konečně rozvolnila vládní nařízení, mohli jsme se opět po půl roce sejít. A hned pěkně zodpovědně na úctyhodné akci, společně s líšeňskými Orly a dalšími spolky nás čekal dopolední úklid Líšně.

Sraz byl v půl deváté u líšeňské radnice, kde se nakonec sešlo asi 25 Kamzíků a jejich rodičů. Nafasovali jsme pytle na odpadky, rukavice a svačinky a vyrazili do terénu. Cestou jsme navštívili naši klubovnu, kde proběhlo foto účastníků, a hurá, jde se na to!

Po vydařeném úklidu na podzim jsme doufali, že odpadků moc nenajdeme. Opak byl pravdou. Protože nás bylo hodně, rozdělili jsme se na 3 skupiny (pod vedením Medúzy, Pepís a Davida). Společnými silami jsme uklidili Hády a přilehlé okolí. Mezi nalezenými „poklady“ byl mj. mobil (ale už bychom se s ním nikam nedovolali), klíče s čipem, převodovka a další autodíly, nebo třeba řídítka na kolo. Použitých roušek a respirátorů, kupodivu, nebylo tolik, kolik jsme mysleli.

Každý Kamzík si za akci odnesl dva groše. Děkujeme všem, kteří se zapojili a pomohli, jsme rádi, že nám není lhostejné prostředí, kde žijeme, a když je třeba, umíme spojit síly a pomoci dobré věci.

Fotogalerie

Akce se zúčastnili


Pepís

Granko

Medúza

Fíša

Bibi

Šárka

BáraP

Had

Ferda

Krokodýl
Členové, kteří byli na výletě, ale nemají na webu profil: Davidk, Klikous, Stepankropacek, Brouk, Vája, Frantalekes, Kecup, Fanos, Mamut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..