Obchůdek

Všechny zde zmíněné předměty máme skladem. Jsou tu k dispozici vám, našim milým členům. Pokud vám tedy něco z toho chybí ve vaší výbavě, neváhejte a napište nám na tk.kamzici.brno@seznam.cz nebo nám řekněte přímo na schůzce.


uzlák

Uzlák

Uzlák je nepostradatelnou součástí členské výbavy. Používáme jej k učení uzlů jako jsou dračí smyčka, lodní uzel či autíčka.

Naši členové jej mají v oblibě jako ten provázek, se kterým si ke krosně můžete přivázat batůžek, karimatku nebo igelitku, případně s ním vypnout plachtu či svázat otep dříví. Je dostatečně pevný, aby unesl člověka.

Délka: 2 m, tloušťka 7 mm.

Uzlák Hodnota: 25 Kamzíčků

deníčky 2

Deníček

Deníček formátu A6 s tvrdým přebalem a kroužkovou vazbou. Na přebalu jsou 2 kapsičky pro poznámky.

Deníček tohoto formátu je u nás v oddíle velice oblíbený. Vedoucí pro něj vytvářejí užitečné stránky, které se jen přicvaknou do vazby. Pohodlně se do něj píše, i když zrovna chodíte a po odehrané hře se z něj jednoduše a bez otřepů trhají stránky. Nové stránky se pak dají dokoupit v papírnictví Vágner, takže vám deníček vydrží roky.

deníčky 1 Deníček Hodnota: 60 Kamzíčků


mikropropiska

Mikropropiska

Modře píšící propiska s logem našeho oddílu. Provedení je plast zelené barvy. Krytka je oddělávací s pouzkem na uchycení.

Členové si propisku s oblibou uchycují poutkem ke kroužkové vazbě deníčku, samotnou propisku pak strkají do kroužkové vazby, takže na deníčku nelze zabudovaná tužka ani poznat a nijak jej nedeformuje.

Minipropiska Hodnota: 15 Kamzíčků


Oddílová nášivka

Oddílová nášivka

Nášivka je vytvořená speciálně pro potřeby našeho oddílu. Na táboře máme nástupy v jednotném oblečení – krojích. Nášivka vizuálně sjednocuje všechny kroje do skupiny, která má jedno společné – Kamzíky.

Logo oddílu se našívá na levý rukáv krojové košile cca 2 cm pod ramenní šev.

nášivky čtu a kamzící Hodnota: 35 Kamzíčků
nášivka ČTU

ČTU nášivka

Nášivka jednotná pro celou Českou tábornickou unii. Tato nášivka zdůrazňuje, že jste členy něčeho většího, než je tábornický klub. Doporučujeme až starším členům / vedoucím.

Našívá se na pravý rukáv krojové košile cca 2 cm pod ramenní šev, nebo na levý rukáv mantlu (vrchní díl maskáčů).

nášivky čtu a kamzící Hodnota: 35 Kamzíčků
oddílové tričko1

Oddílové tričko khaki

Oficiální oddílové tričko s kamzičím logem (vepředu menší bez textu, vzadu přes celá záda s textem).

Vhodné je zejména na akce reprezentující oddíl, jako jsou Vánoce na brněnské radnici či Líšeň sobě. Můžete jej však nosit na jakoukoliv oddílovou akci. Na výletech se s oddílovými tričky setkáváme často, zřejmě jsou pohodlná.

Různé velikosti, včetně těch dětských. Na dostupnost vaší velikosti nám napište na email.

oddílové tričko2 Hodnota: 220 Kamzíčků
zelená tričko kamzík

Tričko s kamzíkem

Pestrobarevná trička s obrázkem kamzíka (vepředu obrázek s textem, záda prázdná).

Tričko vzniklo pro rozšíření barviček, které v oddíle nosíme. Každý se teď může předvádět ve své oblíbené barvě a přitom stále může mít na sobě logo kamzíka. Tričko je určeno pro volné nošení, zatímco oddílové khaki je myšleno jako reprezentační.

Barvy: červená, žlutá, zelená, modrá. Různé velikosti, včetně dětských.

barevná trička kamzík Hodnota: 220 Kamzíčků
nálepky kamzík

Nálepka kamzíka

Nálepka s obrázkem kamzíka. Obrázek s bílým obrysem pro nalepení na jakékoliv místo, stejně jako samolepka. Členové nálepku často používají na vyzdobení svého deníčku či žákovské knížky. Dá se však nalepit kamkoliv.

Na výběr máme 2 velikosti. Větší (10 x 5,5 cm) a menší (5 x 2.5 cm) nálepku.

nálepka využití1 nálepka využití2 Hodnota: 10 Kamzíčků (velká), 7 Kamzíčků (malá)
reflexní camrátko

Reflexní přívěšek

Doporučujeme všem dětem mít na batohu vždy nějakou odrazku, či reflexní pásek, aby byly na silnici dobře vidět i v noci. Z toho důvodu oddíl nechal vytvořit takovýto reflexní prvek. Přívěšek má trojúhelníkový tvar a žlutozelený reflexní podklad. Na podkladu se nachází černé oddílové logo s textem. Součástí přívěšku je kolečko k připnutí na zip.
Hodnota: 20 Kamzíčků
Oddílový butonek

Oddílový butonek

Módní kovový butonek s motivem vašeho oblíbeného oddílu. Je vhodný pro připnutí na školní, či oddílový batůžek. Díky přiloženému špendlíku můžete zdobit i čepici, nebo popruh na tašce od notebooku.
Hodnota: 15 Kamzíčků
Ešus

Ešus

Třídílný hliníkový (víčko, velký a malý) ešus, který v oddíle používáme na servírování jídla či pití čaje. Na vybraných akcích používáme ešus i na vaření, takže bývají přičmoudlé od ohně. Funkčnosti to nijak nebrání a členům zpravidla vydrží ešus na celou dobu pobytu v kamzíku.
esus.jpg Hodnota: 100 Kamzíčků